O nás

O nás

Jsme na trhu od roku 2000. Od té doby se nám podařilo zrealizovat desítky projektů, z nichž každý je jedinečný. Sledujeme vývoj, učíme se, konzultujeme. Stavíme na solidních základech, implementujeme novinky. Chráníme naše zákazníky od mediálních bublin, "dobrých rad" a krátkodechých řešení. Snažíme se, aby všechna naše řešení vedla v první řadě k zákazníkovu úspěchu.

 

Portfolio našich služeb pokrývá webové i mobilní aplikace, projekty softwarové i multimediální. Našimi hlavními produkty jsou vlastní redakční systém FenomioFlow a platforma pro internetové obchody FenomioShop. Vedle toho realizujeme množství projektů individuálních jako jsou informační systémy na správu předplatného, rezervační systémy, řešení streamingu videa, konfigurátor nábytku či profesionálně nasnímané virtuální prohlídky objektů (jsme certifikovaným Google Street View partnerem).

Rádi spojujeme technologie do funkčních celků.

 

Každý projekt je pro nás jedinečný, v každém necháváme velký kus sebe sama. Komplexita pohledu na věc, individuální přístup, zakázky dělané na míru, nadstandardní komunikace a podpora, snaha vytvořit ve spolupráci se zákazníkem ten nejlepší produkt. To všechno jsou důvody, proč se k nám naši zákazníci s každou novou zakázkou rádi vrací.

 

Svou práci máme rádi. Dáváme jí maximum času a energie, jakých jsme schopni. Věříme, že je to vidět.