Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky

Nabízíme realizaci virtuálních prohlídek interiérů i exteriérů pro použití v multimediálních materiálech, na webu, nebo pro publikaci do platforem Google Maps / Street View či Facebook.

Virtuálním prohlídkám se soustavně věnujeme od roku 1998, kdy jsme jako jedni z prvních v ČR publikovali komplexní virtuální prohlídku na CD-ROM.

Od té doby jsme zrealizovali celou řadu různorodých projektů. Disponujeme rozsáhlým parkem fotografické techniky v čele s "mercedesem mezi panoramatickými kamereami" - kamerou SpheronCam SD, robotickou hlavou Gigapan Epic Pro a řadou dalších hardwarových i softwarových nástrojů.

Jsme schopni zrealizovat panoramatické/kulové fotografie v gigapixelovém rozlišení, třeba v blokové dozorně jaderné elektrárny...

V dnešní době se virtuální prohlídky staly samostatnou součástí našeho podnikání. Čím dál více firem si nechává vytvářet kvalitní 360° záznam exteriéru či interiéru, ať už pro potřeby následné publikace na vlastních stránkách nebo jako součást profilu na Google mapách.

Chcete se k nim přidat?

Na některé další ukázky naší práce se můžete podívat na prezentačním webu www.prohlidka.cz, nebo můžete shlédnout naše portfolio prohlídek publikovaných na Google mapy, díky jehož kvalitě disponujeme certifikací Google Street View Trusted Photographer.